Evy Maternové - balet pro děti a dospělé

Náplň výuky v baletní škole

Baletní škola je určena pro chlapce a dívky od 4 let a pro dospělé od 15 let. Baletní kurzy se zaměřují na komplexní pohybový a taneční rozvoj dítěte (klasický, lidový, moderní tanec a taneční gymnastika) s individuálním přístupem ke každému jednotlivci a maximální podporou individuálního tanečního projevu. Po dohodě je možno výuku přizpůsobit jako přípravu pro přijetí na taneční konzervatoř. Dvakrát ročně se pořádá veřejné divadelní představení nebo otevřená hodina.

V hodinách pro dospělé se vyučuje klasický tanec.

Baletní průprava pro sportovce:

Naše škola zajišťuje baletní a pohybovou průpravu pro sportovní kolektivy i jednotlivce. Jedná se například o sportovní a moderní gymnastiku, krasobruslení, společenské tance, atd. Je možná i následná spolupráce na choreografiích.

Školné

  • Školné na pololetí (2x60 min. týdně) - děti : 4.300,- Kč
  • Školné na pololetí - dospělí : 3.300,- Kč, za jednu lekci 200.- Kč
  • Individuální hodina : 800,- Kč

Kdy se vyučuje:

  15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 18:00 - 19:00
Pondělí individuální hodina 2.třída (5-6 let) 3.třída (7-9 let)  
Úterý   1.třída (4-5 let) 4.třída (10 a více, špičky)  
Středa idividuální hodina 2.třída (5-6 let) 3.třída (7-9 let) Dospělí
Čtvrtek   1.třída (4-5 let) 4.třída (10 a více, špičky)  
Individuální hodiny jsou možné dle dohody i v dopoledních hodinách.

O škole

Eva Maternová je absolventkou Státní konzervatoře Praha, slavné Petrohradské akademie A. J. Vaganovové-obor pedagogika (Rusko) a mnohaletou baletní sólistkou doma i v zahraničí ( Pražský komorní balet P. Šmoka, Laterna Magika, hostování ve Francii, Rusku, Japonsku, Izraeli, Španělsku, Německu aj.).
Více o baletní škole...

Výuka baletu

Baletní škola je určena pro chlapce a dívky od 4 let a pro dospělé od 15 let. Baletní kurzy se zaměřují na komplexní pohybový a taneční rozvoj dítěte (klasický, lidový, moderní tanec a taneční gymnastika) s individuálním přístupem ke každému jednotlivci a maximální podporou individuálního tanečního projevu.
Více o výuce baletu...

Kde nás najdete

Výuka baletu pro děti i dospělé probíhá v budově TJ Sokol Žižkov II (baletní sál - 1. patro), ulice Na Balkáně 812, Praha 3.
Další kontakty...

Na provoz školy přispěla v rámci grantového programu Městská část Praha 3.


© 2013 - Eva Maternová